ІНДИВІДУАЛЬНІ УРОКИ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ ОНЛАЙН

Вивчайте німецьку мову по фільмам та серіалам

Найкращий спосіб подолання мовного бар'єру. Занурення у мовне середовище.


Німецька для IT • Німецька для бізнесу • Розмовна німецька

Illustration

ПРО МЕТОДИКУ

Методика вивчення німецької мови по фільмам та серіалам

Ми навчаємо за комунікативною методикою, використовуючи фільми, серіали та субтитри до них в якості матеріалів. У процесі перегляду фільму та перекладу незнайомих слів у субтитрах студент отримує досвід "занурення у мовне середовище", а саме.
• вчиться розуміти гумор, знайомиться з культурою та менталітетом країни;• чує фрази/ідіоми/вирази і одночасно бачить, у якій ситуації та в якому контексті їх можна вживати;• напрацьовує великий словниковий запас за рахунок аналізу субтитрів та вживання нових слів у розмові;• зустрічає лише часи, що застосовуються у повсякденному житті та не витрачає час на вивчення правил, які існують лише в теорії;

Вивчення німецької мови по фільмам і серіалам - це найкращий спосіб подолання мовного бар'єру, оскільки цей підхід дозволяє тренувати на уроці всі аспекти мови, необхідні підтримки розмовної практики, а саме: мова, сприйняття на слух, словниковий запас, читання і письмо.
Для підготовки до уроку ви отримаєте:
● доступ до відеоматеріалів;● субтитри у текстовому форматі з коментарями;● авторські онлайн-тести для закріплення незнайомих слів та граматичних тем;● тематичні словники, що мають приклади з субтитрів;● граматичні посібники у таблицях з прикладами з субтитрів;

ІНДИВІДУАЛЬНІ УРОКИ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ ОНЛАЙН ПО ФІЛЬМАМ

Курси німецької мови

Для кожного курсу ми підібрали відповідні фільми та серіали, розробили словники, вправи та завдання.

Для початківців
(А1-А2)

Ви навчатиметеся за спеціально розробленими для початківців серіалами та мультфільмами, які допоможуть освоїти базову граматику та лексику для спілкування на побутовому рівні.

Для середнього рівня
(В1-В2)

Ви навчатиметеся за популярними фільмами та серіалами, які допоможуть розібратися у більш складних граматичних конструкціях та розширити словниковий запас.

Для просунутого рівня (С1-С2)

На даному етапі студент може вибрати будь-які фільми та серіали, які він хотів би подивитися в оригіналі. Найбільша увага приділяється сленгу, ідіомам, фразам.

Для туристів

Ви освоїте базову лексику для туристів, познайомитеся з культурою, історією та звичаями країни, яку ви збираєтесь відвідати. Фільми та серіали будуть підібрані індивідуально.

Підготовка до події

Вам необхідно підготуватися до ділової поїздки, співбесіди, презентації та ви хочете потренуватися? Курс буде складено індивідуально згідно з завданнями студента.

Для бізнесу

Курс допоможе освоїти та застосовувати на практиці основну бізнес-термінологію у вашій сфері діяльності, вести ділове листування, переговори та складати документи.

Для IT

Курс допоможе освоїти та застосовувати на практиці основну IT-термінологію, сленг; граматичні конструкції характерні для технічної документації.

Для юристів

Курс допоможе освоїти та застосовувати на практиці основну юридичну термінологію, граматичні конструкції, характерні для юридичної документації.

А1-А2

Курс допоможе підготуватися до складання іспиту для роботи в міжнародній компанії.

В1-В2

Курс допоможе підготуватися до складання іспиту для роботи в міжнародній компанії.

С1-С2

Курс допоможе підготуватись до складання іспиту для навчання або роботи за кордоном, оформлення імміграційної візи.

ЯК СТАТИ СТУДЕНТОМ

Прийом студентів здійснюється за наступною схемою

Навіть якщо ви ніколи не вчили німецьку мову, за допомогою фільмів ви швидко зможете піднятися за потрібний рівень

1. Консультація

Консультація із методистом, тестування

2. Пробний урок

Знайомство з викладачем, тестування

3. Оплата

Оплата від 4х годин або курс повністю

4. Навчання

Початок навчання онлайн у зручний для вас час

СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ ЗАНЯТТЯ

Ціни

за 2023 рік

 • Семінари 

  2 години

  $10 / з людини

 • Приватні уроки 

  1 студент

  $12 / за годину

 • Послуги перекладу 

  Усний та письмовий переклад

  $20 / за годину$8 / за сторінку

ПРО АВТОРА

Illustration

Чепурна Олена

Засновник та керівник мовної школи

● практикуючий викладач та перекладач англійської мови з 14-річним стажем;● сценарист, письменник, блогер;● автор курсів навчання ін. мовам з фільмів/серіалів;● активний учасник майстер-класів для сценаристів, телеведучих та журналістів;● проходила робочу практику в США;

 • Читати далі

  Досягнення● розробила програми навчання англійської, німецької та французької мови з фільмів/серіалів для індивідуальних та групових занять з різних напрямків (бізнес, IT, кіноіндустрія), засновані на аналізі сценаріїв та субтитрів до них;● розробила курс для самостійного вивчення англійської мови (докладніше можна дізнатися у адміністратора);● автор сценаріїв для випусків та статей для блогу "АНГЛІЙСЬКИЙ З ФІЛЬМ І СЕРІАЛІВ з Оленою Чепурною";● автор статей для блогу міжнародного фестивалю Art and Travel; ● автор художньої книги "Фабрика виконання бажань";
  Досвід роботиЗ 2011 до 2012 р. проходила робочу практику в США на посаді ресепшіоніста в готелі COURTYARD BY MARRIOT;З 2007-2011 р. працювала письмовим та усним технічним перекладачем у приватних компаніях, корпоративним викладачем для співробітників приватної компанії (бізнес-англійська);З 2012-2015 р. працювала фріланс викладачем та перекладачем англійської мови;З 2015 року – приватний підприємець, керівник мовної школи;З 2022 року працюю фріланс сценаристом;З 2023 працюю перекладачем та копірайтером для фестивалю Art and Travel;

О КОМПАНІЇ

Мовна школа Олени Чепурної - це сучасна школа іноземних мов

Ми працюємо з 2014 року. За роки роботи школи ми зібрали команду однодумців та досвідчених педагогів з нестандартним підходом до навчання та чудовою енергетикою.Ми пропонуємо авторські курси іноземних мов за однаковою схемою навчання по фільмах та серіалах. Школа ідеально підійде для поліглотів та любителів кінематографу. 

Спільними зусиллями команди були створені авторські матеріали до фільмів: граматичні посібники та тематичні словники з прикладами з діалогів, усні та письмові завдання для відпрацювання граматичних конструкцій та ключової лексики.Зараз ми все ж таки, не дивлячись на важку ситуацію, плануємо відкриття офісу з метою проведення семінарів для викладачів та спікінг-клабів".

FAQ

 • Скільки часу потрібно вчитися, щоб впевнено говорити?

  У середньому, на проходження кожного рівня витрачається зазвичай 6 місяців за умови відвідування занять регулярно (2-3 рази на тиждень по 60 хвилин) та виконання домашніх завдань.

 • Чи задаєте ви домашні завдання?

  Домашні завдання задаются обовязково, бо це допомогає підготуватися до уроку максимально ефективно.

 • Як бути, якщо мені не сподобався пробний урок із запропонованим викладачем?

  Якщо студента з якихось причин не влаштовує викладач, студенту буде запропоновано пройти ще одне безкоштовне заняття з іншим викладачем.

 • Чи видаєте сертифікат після закінчення курсів?

  Свідоцтво про закінчення курсу іноземної мови може отримати будь-який студент нашої школи безкоштовно. Може бути пред'явлений роботодавцю як додаток до резюме (використовується лише всередині країни).

 • Які матеріали ви надаєте безкоштовно?

  Для підготовки до уроку ви отримаєте:
  ● доступ до відеоматеріалів● субтитри у текстовому форматі з коментарями● авторські онлайн-тести для закріплення незнайомих слів та граматичних тем● тематичні словники, що мають приклади з субтитрів● граматичні посібники у таблицях з прикладами з субтитрів

 • Як відбувається пробний безкоштовний урок?

  Пробний безкоштовний урок - це можливість познайомитися з викладачем, розповісти про свої цілі, терміни та побажання, побачити на практиці як будується урок з фільмів та серіалів.Для підвищення ефективності пробного уроку методист заздалегідь надсилає студенту матеріали, за якими проходитиме навчання.Урок складається с перекладу незнайомих слів у субтитрах, завантажених у зручний формат, обговорення та переказ фільму на уроці, виконання грамматичних завдань до кожного фільму.

 • Як працює методика вивчення німецької мови по фільмам та серіалам?

  У процесі перегляду фільму та перекладу незнайомих слів у субтитрах студент отримує досвід "занурення у мовне середовище", а саме:
  -чує фрази/ідіоми/вирази і одночасно бачить, у якій ситуації та в якому контексті їх можна вживати
  -напрацьовує великий словниковий запас за рахунок аналізу субтитрів та вживання нових слів у розмові
  -зустрічає тільки грамматичні обороти, які застосовуються в повсякденному житті і не витрачає час на вивчення правил, які існують лише в теорії
  -вчиться розуміти гумор, знайомиться з культурою та менталітетом країни

КОНТАКТИ

Записатися на пробний урок

Щоб запропонувати співрацю, Ви можете заповнити форму на сайті або зателефонувати за номером. 

Адреса

м. Харків, УкраїнаПрацьюємо онлайн

Часи роботи

Понеділок - суббота: 08:00 - 21:00Неділя: 9:00 - 20:00

Контакти

viber/telegram: +38 097 644 85 12info2014@gmail.com

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

Made with